Fitoi “Dance With Me”, ja çfarë thotë Renato Mekolli për produksionin dhe kolegët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:11 20-12-2016 Fitoi “Dance With Me”, ja çfarë thotë Renato Mekolli për produksionin dhe kolegët

Pas fitores së spektaklit të kërcimit “Dance With Me” masterchefi Renato Mekolli ka shprehur gëzimin e tij dhe falenderimet për produksionin, partneren dhe dy balerinët. 

"Kënaqësitë më të mëdha vijnë gjithmonë nga gjërat që nuk i pret. Ishte bukur të isha pjesë e "Dance With Me", një produksion i madh dhe i kuruar me energjinë e pashtershme të Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. Falenderimi im shkon për të gjithë ju miq, që gjithmonë më keni mbështetur e sigurisht për koreografin Albi Nako, për partneren time Laura Nezha e për Irsi Agolli si dhe Graciano Tagani !",-shkruan Renato në Instagram teksa ka publikuar dhe foton me partneren e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024885892868042
array(1) { ["section"]=> string(84) "fitoi-dance-with-me-ja-cfare-thote-renato-mekolli-per-produksionin-dhe-koleget-63251" }