Fitoi ekipi i zemrës, Ilir Meta bën urimin e veçantë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:15 01-09-2019 Fitoi ekipi i zemrës, Ilir Meta bën urimin e veçantë (Foto) Presidenti Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta është tifoz i zjarrtë i ekipit të Celtic, dhe gëzimin e tij e shpreh hapur në rrjetet sociale sa herë ekipi skocez korr fitore.

Edhe ditën e sotme, Meta ka shpërndarë një mesazh urimi, pasi Celtic ka arritur të fitojë derbin kundër Rangers.

“Urime Celtic FC për fitoren e merituar në derbin më të vjetër të Europës. Shumë i lumtur për këtë rezultat të jashtëzakonshëm. Come on you guys in green. Once you're Celt you're always a Celt..Hail Hail”, shkruan Meta në Twitter.

srgergh4he4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071890354156494
array(1) { ["section"]=> string(63) "fitoi-ekipi-i-zemres-ilir-meta-ben-urimin-e-vecante-foto-176984" }