Fitoi kundër Realit, "dhuratë" speciale nga tifozja sexy e Barcelonës (FOTOT PROVOKUESE)

Publikuar tek: sport, më 09:36 25-04-2017 Fitoi kundër Realit,

Pas fitores kundër Real Madrid me rezultatin 2-3, tifozja e zjarrtë e Barcelonës, Judit Benavente ka vendosur t'iu bëjë një "dhuratë" speciale fansave katalanas.

 Modelja e "Playboy" ka postuar në Instagram disa foto "hot" teksa shfaqet me simbolet e skuadrës së Barcelonës.

 "Është ende e mundur! Të luftojmë deri në fund për kampionatin dhe Kupën", shkruan modelja e njohur në Instagram duke shpalosur shallin e Barçës...

18155258_806493119503522_1927868095_n.png

18136963_806493142836853_1348900081_n.png18136810_806493126170188_797488075_n.png18110753_806493089503525_2031410129_n.png18143016_806493116170189_565864347_n.png18142805_806493096170191_1840670693_n.png18155666_806493082836859_644124494_n.png18155659_806493129503521_1820983082_n.png18136723_806493092836858_434458542_n.png18142996_806493149503519_172830699_n.png18142786_806493159503518_759039950_n.png18155416_806493146170186_453725612_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026253938674927
array(1) { ["section"]=> string(89) "fitoi-kunder-realit-dhurate-speciale-nga-tifozja-sexy-e-barcelones-fotot-provokuese-76355" }