Fitoi Sanremon, Ermal Meta dhe Kledi Kadiu bëjnë diçka tjetër për të cilën duhet të ndihemi krenarë (FOTO)

Publikuar tek: barometri, më 08:13 12-02-2018 Fitoi Sanremon, Ermal Meta dhe Kledi Kadiu bëjnë diçka tjetër për të cilën duhet të ndihemi krenarë (FOTO)

Duket se djemtë dhe vajzat shqiptare po shkëlqejnë nëpër skenat botërore.

Rasti i fundit i suksesit ishte ai i Ermal Metës i cili natën e mbrëmshme u shpall fitues i Sanremo-s.

E megjithatë kjo nuk është e vetmja gjë për të cilën ne ndihemi krenarë, pasi ai dhe balerini shqiptar në Itali, Kledi Kadiu kanë realizuar një foto e cila na e ka bërë zemrën mal të gjithëve.

Dy djemtë shqiptarë kanë pozuar së bashku duke formuar me duart e tyre simbolin tonë kombëtar, shqiponjën. Megjithëse kjo foto është disi e vjetër nuk mundemi të mos e rishohim se si këta aristë tregojnë me krenari origjinën e tyre, dhe për më tepër nuk janë të vetmit.

Të gjithë ndihen mirë kur bashkëkombasit tanë korrin sukses jashtë vendit, edhe pse do të kishim dashur që këto arritje të kishin mundur t'i gëzonin nga toka mëmë…

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034938097000122
array(1) { ["section"]=> string(110) "fitoi-sanremon-ermal-meta-dhe-kledi-kadiu-bejne-dicka-tjeter-per-te-cilen-duhet-te-ndihemi-krenare-foto-109954" }