Fitoi tripletën me INTER, Shnajder pranë TRAGJEDISË (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 18:19 20-09-2018 Fitoi tripletën me INTER, Shnajder pranë TRAGJEDISË (FOTO)

Ish-lojtari i Inter dhe i Kombëtares holandeze Ueslli Shnajder ia ka hedhur paq pas një aksidenti me makinë në shtretëtirën e Katarit. 

Mesfushori kishte dal për një shëtitje me makinat e posaçme me disa miqtë të tij, por në një moment ka humbur kontrollin me mjetin që është rrokullisur disa herë.

34-vjeçari që aktualisht luan te Al-Gharafa në Katar, nuk kishte vënë rripin e sigurimit, gjë që ka bërë që ai të pësojë disa dëmtime. Në stërvitjen e fundit të skuadrës ai është parë me qafore, duke shfaqur qartë shenjat e aksidentit që fatmirësisht nuk pati pasoja fatale.

shnjader-2.jpgshnajder-1.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028900146484375
array(1) { ["section"]=> string(62) "fitoi-tripleten-me-inter-shnajder-prane-tragjedise-foto-135050" }