Fitojnë Latifi dhe Kaçe, ndahen me barazim Grezda me Telushin

Publikuar tek: sport, më 22:37 16-09-2017 Fitojnë Latifi dhe Kaçe, ndahen me barazim Grezda me Telushin

Ditën e sotme në kampionatet europiane kanë luajtur edhe skuadrat e disa prej futbollistëve të Kombëtares.

Kështu në kampionatin kroat, në takimin mes Belupos dhe Ojisekut i cili përfundoi në barazim 1-1 luajtën futbollistët Bruno Telushi dhe Pero Pejiç për Belupon dhe Eros Grezda dhe shqiptari nga Maqedonia Muzafer Ejupi.

Në këtë takim Telushi dhe Grezda e nisën nga stoli për t’u aktivizuar më pas gjatë lojës.

Në Greqi, PAOK-u i Kaçes ka fituar me rezultat minimal 1-0  kundër Panetolikos. Në këtë takim Ergys Kaçe ishte titullar dhe u zëvendësua në minutën e 63-të.

Liridon Latifi e nisi nga stoli në Akademia Puskas ditën e sotme. Fantazisti u aktivizua në minutën e 54-të në takimin që u fitua 1-0 nga skuadra e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026473999023438
array(1) { ["section"]=> string(66) "fitojne-latifi-dhe-kace-ndahen-me-barazim-grezda-me-telushin-92616" }