Fiton betejën me Covid-19, Koço Kokëdhima kthehet në fushë për të parë Apoloninë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:44 20-01-2021 Fiton betejën me Covid-19, Koço Kokëdhima kthehet në fushë për të parë Apoloninë Biznesmeni Koço Kokedhima

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima duket se ka rinisur jetën normalisht pasi fitoi betejën me virusin Covid-19.

Sot, Kokëdhima që është njëherësh dhe President i Apolonisë, është rikthyer në stadium për të ndjekur nga afër ndeshjen mes ekipit fierak dhe Kukësit.

Bashkë me Kokëdhimën, u infektua dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima, dhe të dy shkuan në Turqi për kurim të specializuar.

Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuzohet se rrëmbeu një 21 vjeçare më të cilën ishte në lidhje, arrestohet në Suharekë shqiptari Sokol Lepuri
Trafik në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 4 makina (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01310396194458
array(1) { ["section"]=> string(86) "fiton-betejen-me-covid-19-koco-kokedhima-kthehet-ne-fushe-per-te-pare-apolonine-235701" }