Fiton kombëtarja, Berisha i gëzuar: Një ndeshje e jashtëzakonshme

Publikuar tek: sport, më 19:29 02-09-2017 Fiton kombëtarja, Berisha i gëzuar: Një ndeshje e jashtëzakonshme

Fitorja e kombëtares mbrëmjen e sotme përballë Lihteshtejnit në “Elbasan Arena” i ka entauzismuar të gjithë.

Një nga ata që i është gëzuar kësaj fitoreje të kuqezinjve është ish-kryeministri Sali Berisha.

Me një foto nga festimi i golave, Berisha shkruan se kjo ishte një ndeshje e jashtëzakonshme dhe u shpreh urimet e tij lojtarve të kombëtares.

Postimi i Sali Berishës:

kibuv.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028881072998047
array(1) { ["section"]=> string(69) "fiton-kombetarja-berisha-i-gezuar-nje-ndeshje-e-jashtezakonshme-90962" }