Fitorja 3 me 0 përballë Bayernin pajton Neymar me Kavanin

Publikuar tek: sport, më 22:41 27-09-2017 Fitorja 3 me 0 përballë Bayernin pajton Neymar me Kavanin

Mjaftoi një fitore 3 me zero përballë Bayern Munich dhe sherri i madh Neymar-Kavani është tashmë një histori  e kaluar.

Të dy futbollistët shënuan nga një gol mbrëmjen e sotme dhe nuk nguruan që të thyejnë akullin dhe të përqafohen.

Të dy janë parë shumë të lumtur dhe duket se e kanë lënë pas konfliktin që patën në ndeshjen me Lyon.

Rezulatet e këtij pajtimi u dukën edhe në fushë ku PSG ishte dominuese ne çdo aspket ndaj Bayern. 

Screenshot_38.jpg

Screenshot_36.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18552398681641
array(1) { ["section"]=> string(63) "fitorja-3-me-0-perballe-bayernin-pajton-neymar-me-kavanin-93927" }