Fitorja e Kosovës dhe Shqipërisë, Meta: Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve, na ngritët zemrat peshë!

Publikuar tek: aktualitet, më 22:05 14-10-2019 Fitorja e Kosovës dhe Shqipërisë, Meta: Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve, na ngritët zemrat peshë! Foto e shperndare nga presidenti Meta

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas fitoreve të kombëtares së Shqipërisë dhe përfaqësueses së Kosovës në kulifikimet e EURO 2020.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, presidenti Meta ka uruar tifozeritë e të dy skuadrave dhe të gjithë shqiptarëve për fitoren e dyfishtë mbrëmjen e sotme.

Postimi i plotë:

Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve! Na ngritët zemrat peshë sot me dy fitore të merituara dhe premtuese! Bravooo!

kosova.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01908802986145
array(1) { ["section"]=> string(99) "fitorja-e-kosoves-dhe-shqiperise-meta-urime-kuqezinjve-dhe-dardaneve-na-ngritet-zemrat-peshe-182066" }