Fitorja e Shqipërisë dhe Kosovës, Rama reagon me një foto: Super mbrëmje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:11 14-10-2019 Fitorja e Shqipërisë dhe Kosovës, Rama reagon me një foto: Super mbrëmje Foto e shperndare nga kryeministri Rama

Kryeministri Rama përshëndet fitoren e dy Kombëtareve tona mbrëmjen e sotme, Shqipërisë dhe Kosovës.

Rama poston foto të fitoreve të dy Kombëtareve, ndërsa shkruan vetëm “Super mbrëmje”.

Kombëtarja Shqiptare fitoi bindshëm mbrëmjen e sotme në Moldavi me rezultatin 4 me 0, ndërsa dhe Kombëtarja tjetër, ajo e Kosovës fitoi në Prishtinë 2 me 0 ndaj Malit të Zi. Dy Kombëtaret çuan peshë mbrëmjen e sotme zemrat e shqiptarëve kudo ndodhen, me lojën dhe golat e bukur.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075070858001709
array(1) { ["section"]=> string(77) "fitorja-e-shqiperise-dhe-kosoves-rama-reagon-me-nje-foto-super-mbremje-182067" }