Fitorja në Konispol, PDIU: Qytetarët votuan kundër ndasive artificiale

Publikuar tek: politike, më 12:26 22-06-2015 Fitorja në Konispol, PDIU: Qytetarët votuan kundër ndasive artificiale

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka përshëndetur përshëndet fitoren e të kandidatit të përbashkët të ASHE-së në Bashkinë e Konispolit, Shuaip Beqiri. Një një deklaratë për mediat PDIU thekson se qytetarët votuan kundër ndasive artificiale.

“Në Konispol fitoi çdo shqiptar, fitoi shqiptaria, fitoi fryma përbashkuese kundër ndasive artificiale dhe pro të mirës së përbashkët të qytetarëve” , thuhet në reagimin e PDIU.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010524034500122
array(1) { ["section"]=> string(74) "fitorja-ne-konispol-pdiu-qytetaret-votuan-kunder-ndasive-artificiale-14329" }