Fituan Champion League por ndodh e PAPRITURA te madrilenët

Publikuar tek: sport, më 13:16 31-05-2018 Fituan Champion League por ndodh e PAPRITURA te madrilenët Zinedine Zidane

Zinedine Zidane nuk do jetë më trajner i Real Madrid për sezonin në vazhdim.

Në një konferencë të pazyrtarizuar në orën 13:00 ai duket se i ka kapur në befasi të gjithë ku ka deklaruar largimin e tij nga Real Madrid. Francezi ndoshta i vetëdijshëm se nuk mund të arrijë më tepër me skuadrën ‘los blancos’ ka dhënë në këtë mënyrë deklaratën e largimit.

Në më pak se 3 vite si trajner i Realit Zidan ka arritur suksese të pabesueshme dhe me një mesatare të frikshme, duke ngritur një trofe çdo 100 ditë.

Kampion Spanje në sezonin 2016-17, Superkupë Spanje në vitin 2017, Superkupa e Europës dhe Botërori i klubeve në vitet 2016 e 2017 dhe mbi të gjitha kampion Europe në sezonet 2015-16, 2016-17, 2017-18: kjo është trashëgimia që lë Zidan në Madrid, duke u bërë me të drejtë një legjendë e klubit

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095291137695312
array(1) { ["section"]=> string(65) "fituan-champion-league-por-ndodh-e-papritura-te-madrilenet-122760" }