Fituesi i Eurovision pushon këmbët mbi flamurin shqiptar

Publikuar tek: bota, më 18:12 24-05-2015 Fituesi i Eurovision pushon këmbët mbi flamurin shqiptar

Fituesi i Eurovision 2015, Mans Zelmerloë i cili përfaqësoi Suedinë me këngën “Heroes” duket se gjatë provave ka gjetur kohë të pushojë, dhe për më tepër t`i vendosur këmbët e tij mbi flamurin e Shqipërisë teksa qëndron i shtrirë në një kolltuk.

Fotografinë e ka postuar vetë këngëtari në profilin e tij zyrtar në Facebook. “Duke u përpjekur të injoroj faktin se 26 delegacione po bëjnë prova pranë meje”, shkruan ai. Flamuri besohet se është lënë nga ndonjë pjesëtar i deegacionit nga Shqipëria, por Mans, nuk e ka marrë mundimin ta lëvizë atë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013082027435303
array(1) { ["section"]=> string(62) "fituesi-i-eurovision-pushon-kembet-mbi-flamurin-shqiptar-11876" }