Fjala e fundit e Tahirit si ministër i Brendshëm, organizon “Ditën e hapur me Policinë e Shtetit”

Publikuar tek: aktualitet, më 10:43 14-03-2017 Fjala e fundit e Tahirit si ministër i Brendshëm, organizon “Ditën e hapur me Policinë e Shtetit”

Ministria e Punëve të Brendshme dhe Policia Shtetit, organizojnë sot “DITË E HAPUR ME POLICINË E SHTETIT”, nga ora 11:00 – 20.00 ku i prnishëm do të jetë edhe ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.

Aktiviteti do të mbahet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë.

Panairi i Policisë së Shtetit shpalos kapacitetet, mjetet moderne të punës dhe atë se çfarë bëjnë realisht efektivët blu në përditshmërinë e tyre për ruajtjen e rendit dhe të sigurisë publike.

Gjatë aktivitetit është parashikur që Tahiri të mbajë fjalën në orën 11:00.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e të riut shqiptar në Britani, arrestohen 3 të dyshuar për ngjarjen
Meta takon Kryetarin e Komisionit për Mbrojtjen në Parlamentin e Finlandës, në fokus mardhëniet mes dy vendeve »
Article Logic
Execution time: 0.010623931884766
array(1) { ["section"]=> string(100) "fjala-e-fundit-e-tahirit-si-minister-i-brendshem-organizon-diten-e-hapur-me-policine-e-shtetit-71833" }