Fjalim i mërzitshëm? Qentë çiftohen para Vuçiçit

Publikuar tek: rajon, më 23:12 18-02-2019 Fjalim i mërzitshëm? Qentë çiftohen para Vuçiçit 'Incidenti' komik gjate fjalimit te presidentit serb Vuçiç

Në një fjalim të presidentit Aleksandar Vuçiç ditën e sotme në Beograd, ka ndodhur diçka e pazakontë dhe njëkohësisht komike.

Gjatë fjalës së tij në podium përballë turmës, dy qen janë fotografuar në momente intime, megjithëse është e vështirë që foto të identifikohet si montazh.

Fjalimi i Vuçiçit mesa duket ka qenë aq i lodhshëm, sa edhe qentë nuk kanë qenë të interesuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deti nxjerr pako me kanabis në Brindizi
Vuçiç: Nëse nuk arrihet marrëveshja me Kosovën, na pret katastrofa »
Article Logic
Execution time: 0.0078761577606201
array(1) { ["section"]=> string(54) "fjalim-i-merzitshem-qente-ciftohen-para-vucicit-153320" }