Fjalimi i kësaj vajze të 'çmend', shikoni çfarë u thotë burrave shqiptarë (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 14:55 20-03-2017

Një vajzë ka gjetur guximin dhe u ka “përplasur” burrave në fytyrë disa fakte që shqetësojnë vazhdimisht gratë shqiptare.

Ajo ka mbajtur një fjalim në mes të rrugës, ku përmes interpretimit të saj ka dhënë disa mesazhe se gruaja shqiptare nuk meriton të nëpërkëmbet në familje dhe në shoqëri. Për më tepër, klikoni videon dhe dëgjoni fjalimin e veçantë të kësaj vajze.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021161794662476
array(1) { ["section"]=> string(82) "fjalimi-i-kesaj-vajze-te-cmend-shikoni-cfare-u-thote-burrave-shqiptare-video-72535" }