Fjalimi i Monika Kryemadhit në Kuvend, Sali Berisha i del në mbrojtje (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:31 13-09-2017 Fjalimi i Monika Kryemadhit në Kuvend, Sali Berisha i del në mbrojtje (FOTO)

Fjalimi i kryetares së LSI, Monika Kryemadhi duket se është ndjekur me vëmendje nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Gjatë fjalës së mbajtur pasditen e djeshme në foltore, ra në sy gjesi i kryeministrit Edi Rama.

Sapo Kryemadhi nisi të kritikojë programin qeverisës, Rama vuri në vesh një palë kufje, në shenjë injorimi të fjalimit të saj.

Kt fakt e ka irrituar Berishën dhe shkruan në facebook: “Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! sb”.

Komenti i Berishës është shpërndarë më pas edhe në profilin e Kryemadhit.

 

be.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046158790588379
array(1) { ["section"]=> string(79) "fjalimi-i-monika-kryemadhit-ne-kuvend-sali-berisha-i-del-ne-mbrojtje-foto-92173" }