Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mirëpresin pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 25-10-2020 Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mirëpresin pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu (FOTO)

Fjolla Morina pak ditë më parë bëri me dije se ka marrë një propozim për martesë, ku kishte thnë ‘PO’ duke i dhënë kështu fund beqarisë.

Pak ditë pas propozimit Fjolla zbuloi edhe lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe së fundmi ata kanë pritur miq, të cilët i kanë bërë një dhuratë special çiftit.

Ata i kanë brë dhuratë Fjollës dhe Fisnikut një qenushe, të cilës i kanë vendosur emrin Bella.

Fjolla dhe partneri i saj kanë mirëpritur të lumtur pjesëtarin e ri të familjes.

“Jena shtu”- shkroi Fjolla krahas postimit të saj.

Screenshot_11.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elvana Gjata si rrallëherë publikon FOTOT me prindërit e saj dhe ka një mesazh për të gjithë
»
Article Logic
Execution time: 0.013843059539795
array(1) { ["section"]=> string(90) "fjolla-morina-dhe-fisnik-syla-mirepresin-pjesetarin-e-ri-te-familjes-jena-shtu-foto-225072" }