Fjolla Morina në ‘arrest shtëpie’, shihni çfarë surprize i ka bërë partneri i saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:58 29-10-2020 Fjolla Morina në ‘arrest shtëpie’, shihni çfarë surprize i ka bërë partneri i saj Fjolla Morina me Fisnik Sylaj

Fjolla Morina disa ditë më parë zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin kosovar Fisnik Syla. Ai i bëri edhe një propozim mjaft romantik me trëndafila dhe një unazë shumë të bukur.

Mirëpo mesa duket Fisniku qenka jo vetëm fisnik, por dhe romantik, pasi nuk resht së surprizuari këngëtaren e njohur. Fjolla ka publikuar një foto në Instastoy ku shfaqet me një tufë lulesh në dorë.

“Zemra ime më surprizon çdo ditë”, shkruan Fjolla.

Screenshot_6.jpg

Momentalisht ajo ndodhet në arrest shtëpie në Kukës, pasi u kap me dy armë teksa tentonte të kalonte doganën e Morinës.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në ditën e lindjes, Alfio Rrotani propozon për martesë Fatmën (FOTOT ROMANTIKE)
»
Article Logic
Execution time: 0.01124095916748
array(1) { ["section"]=> string(85) "fjolla-morina-ne-arrest-shtepie-shihni-cfare-surprize-i-ka-bere-partneri-i-saj-225695" }