Fjoralba Ponari bën ndryshimin në ‘look’, nuk do ta njihni fare në këto foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 13-08-2020 Fjoralba Ponari bën ndryshimin në ‘look’, nuk do ta njihni fare në këto foto

Fjoralba Ponari është bërë një nga personazhet më të komentuar dhe me të dashur për publikun shqiptar.

Moderatorja bukuroshe është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj.

Duket se Fjoralba është mërzitur me flokët bjonde dhe ka vendosur të ndryshoj ‘Look’.

Së fundmi moderatorja ka postuar një foto në ‘Instagram’ dhe i ka lënë të gjithë të habitur. Ajo është shfaqur me flokë ngjyrë karrotë si asnjëhërë më parë.

“Thjesht duhet të kemi guxim’, shkruan moderatorja krah postimit të saj.

Duket se kjo pamje e re i ka pëlqyer ndjekësve të moderatores, pasi e kanë kompimentuar.

Screenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009896993637085
array(1) { ["section"]=> string(80) "fjoralba-ponari-ben-ndryshimin-ne-look-nuk-do-ta-njihni-fare-ne-keto-foto-217041" }