Flakë për flakë në ‘’Facebook’’, luftë virtuale mes dy liderave Rama dhe Basha për Byronë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:11 10-02-2016 Flakë për flakë në ‘’Facebook’’, luftë virtuale mes dy liderave Rama dhe Basha për Byronë

‘’Luftë’’ virtuale mes dy liderave, të pozitës dhe opozitës duke u kapur në ‘’Facebook’’ për Byronë Kombëtare të Hetimit, projektligj që u miratua sot nga maxhoranca.

“Dikush duhet t'ia freskojë kujtesën publikut lidhur me ç'u deklarua deri dje për Byronë e Hetimit! Gënjeshtarë si këta s'bën më dot nëna jo!’’, shkruan Rama në profilin e tij.

Pas disa minutash, ka reaguar Lulzim Basha, po në ‘’Facebook’’.

“Votojmë që nesër draftin e dakordësuar sipas Venecias për Byronë e Hetimit! Por harroje se Opozita punon për sarajet e Surrelit’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019523143768311
array(1) { ["section"]=> string(90) "flake-per-flake-ne-facebook-lufte-virtuale-mes-dy-liderave-rama-dhe-basha-per-byrone-32238" }