Flakët përfshijnë banesën tre katëshe në Tiranë, zjarrfikësit në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 19:22 07-02-2017 Flakët përfshijnë banesën tre katëshe në Tiranë, zjarrfikësit në vendngjarje

Një banesë tre katëshe në rrugën “4 Dëshmorët” në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Dy zjarrfikëse dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur evakuuimin e një presoni të moshuar.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studimet paralajmërojnë: Detergjentët po helmojnë fëmijët tanë
Bënë ekspertim të rremë të aksidentit, SHÇBA arreston dy oficerët e policisë (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.013156175613403
array(1) { ["section"]=> string(81) "flaket-perfshijne-banesen-tre-kateshe-ne-tirane-zjarrfikesit-ne-vendngjarje-68021" }