Flakët përfshijnë lagjen në zonën e Pedonales në Shkodër, zjarrfikset me urgjencë në vendngjarje (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:43 16-06-2015

Një zjarr me përmasa të mëdha ka përfshirë zonën përreth Pedonales në Shkodër.

Flakët janë hapur me shpejtësi dhe kanë përfshirë banesat ndërsa raportohet se policia dhe forcat zjarrfikse kanë mbërritur me urgjencë në vendngjarje. Ende nuk dihen motivet që kanë shkaktuar zjarrin, ndërsa fatmirësisht nuk njoftohet për persona të lënduar, veç dëmeve të mëdha materiale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Cikalleshi drejt Istanbul Basaksehir për 2 milionë euro, kalon kontrollin mjekësor
Blenë Hotel Dajtin, Prokuroria fletë-thirrje krerëve të Bankës së Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.013767957687378
array(1) { ["section"]=> string(107) "flaket-perfshijne-lagjen-ne-zonen-e-pedonales-ne-shkoder-zjarrfikset-me-urgjence-ne-vendngjarje-video-13782" }