Flamuri shqiptar- prodhim kinez pas Ramës revolton shqiptarët: Kryeministër, na mbro flamurin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:30 27-11-2015 Flamuri shqiptar- prodhim kinez pas Ramës revolton shqiptarët: Kryeministër, na mbro flamurin Kryeministri Rama me homologun kinez, dhe flamuri shqiptar-prodhim kinez nga pas

Rama nuk është se nuk e ka ditur që kur pozonte me homologun e tij kinez, kishte pas vetes një flamur kinez dhe jo shqiptar. 

Por s’kishte ç’të bënte me këtë fakt. Madje me mirë, populli të merrej me flamurin kinez, sesa me takimin, sikurse ka ndodhur në foton që ka postuar vetë kryeministri në facebook.

flamuri1

Dhe në fakt qytetarëve nuk u ka pëlqyer flamuri shqiptar – prodhim kinez që është vendosur pas kryeministrit. Një pjesë e qytetarëve e kanë lidhur këtë edhe me faktin se Kina do të përdhosë simbolet tona për shkak të Kosovës, të cilën ende nuk e ka njohur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096848011016846
array(1) { ["section"]=> string(96) "flamuri-shqiptar-prodhim-kinez-pas-rames-revolton-shqiptaret-kryeminister-na-mbro-flamurin-26398" }