“Flasin dhe do vazhdojnë të flasin, por mua aq më bën”, Kumbaro me Bushatin, lexojnë Konicën

Publikuar tek: kulture-art, më 08:00 08-10-2016 “Flasin dhe do vazhdojnë të flasin, por mua aq më bën”, Kumbaro me Bushatin, lexojnë Konicën

“Flasin dhe do të vazhdojnë të flasin, por mua aq më bën”. Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka gjetur këtë shprehje të Faik Konicës për të pasqyruar në rrjetet sociale albumin e ri fotografik për fushatën “Takohemi për një libër”, me ministrin e jashtëm, Ditmir Bushati.

Madje, kësaj diçiture, që më së shumti duhet ta ketë për kritikët e punës së saj në Ministrinë e Kulturës, i ka bashkëngjitur edhe një foto të ministrit Bushati që e kap prej supesh ndërsa zbret shkallët.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075671672821045
array(1) { ["section"]=> string(93) "flasin-dhe-do-vazhdojne-te-flasin-por-mua-aq-me-ben-kumbaro-me-bushatin-lexojne-konicen-55477" }