Flasin prindërit e terroristit të ISIS: Djalin e kanë mashtruar, këtu jetonte në kushte të vështira ekonomike

Publikuar tek: aktualitet, më 18:09 05-06-2015 Flasin prindërit e terroristit të ISIS: Djalin e kanë mashtruar, këtu jetonte në kushte të vështira ekonomike

Prindërit e njërit prej terroristëve shqiptarë të ISIS të cilët shfaqen në video-mesazhin duke kërcënuar shqiptarët me sulme të ashpra, shprehen se djali i tyre gjatë kohës që ishte në Shqipëri, jetonte në kushte mjaft të vështira ekonomike.

Nafije dhe Xhevahir Daci janë shprehur se nuk ndjejnë keqardhje për djalin e tyre dhe se “e kanë bërë atë harram” duke thënë se Almir Daci i ka gënjyer, duke i thënë se do të largohej drejt Arabisë.

Prindërit e Almirit thonë se ndjehen të turpëruar nga veprimet e djalit të tyre dhe i bëjnë apel shtetit që ta kthejë atë në Shqipëri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Bulqizë, një i vdekur dhe një i plagosur
Shokon mësuesi akuzuar për pedofili: Mollë ishte që ta kafshoja?! Çfarë i bëra nxënëses unë?! »
Article Logic
Execution time: 0.011430978775024
array(1) { ["section"]=> string(113) "flasin-prinderit-e-terroristit-te-isis-djalin-e-kane-mashtruar-ketu-jetonte-ne-kushte-te-veshtira-ekonomike-12786" }