Flet aktorja që iu dha ‘Oscar’ gabimisht: Ishte momenti më i keq i jetës sime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:19 28-02-2017 Flet aktorja që iu dha ‘Oscar’ gabimisht: Ishte momenti më i keq i jetës sime

Aktorja e njohur, Emma Stone që fitoi gabimisht çmimin ‘Oscar’ si aktorja më e mirë në rol kryesor për performancën në filmin ‘La La Land’, ka thënë se është ndjerë tmerrësisht keq pas gafës së madhe në ‘Oscar’.

Ajo ishte në skenë kur u tha se çmimin 'Oscar' për filmin më të mirë, nuk e ka fituar ‘La La Land’ por ‘Moonlight’.

“Ishte njëri ndër momentet më të këqija të jetës time”, ka thënë Emma Stone, pasi Warren Beatty dhe Faye Dunaway, i dhanë gabimisht çmimin ‘La La Land’ në vend të ‘Moonlight’, shkruan Daily Mail.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051581859588623
array(1) { ["section"]=> string(80) "flet-aktorja-qe-iu-dha-oscar-gabimisht-ishte-momenti-me-i-keq-i-jetes-sime-70223" }