Flet Fifi pas aksidentit, si ndodhi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:33 02-06-2017 Flet Fifi pas aksidentit, si ndodhi

Lajmi se këngëtarja e dashur Fifi është aksidentuar, bëri dje xhiron e të gjithë mediave.

Sipas asaj që u shkruajt në media, këngëtarja u pa në gjendje jo të mirë në Spitalin e Elbasanit. “RevistaWho” kontaktoi me Fifin e cila thotë se tani është shëndoshë e mirë.

 “Isha duke xhiruar klipin e ri dhe një aksident i vogël më kushtoi një të çarë në këmbë. Në fillim u tremba pak, por tani jam shumë mirë, në shtëpi”, – ka thënë këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010435819625854
array(1) { ["section"]=> string(40) "flet-fifi-pas-aksidentit-si-ndodhi-80910" }