Flet gazetari: Byt*ët më të bukura i ka Armina Mevlani. Iris Luarasi më irriton, do i bija me shpullë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 15-01-2017 Flet gazetari: Byt*ët më të bukura i ka Armina Mevlani. Iris Luarasi më irriton, do i bija me shpullë (Video)

I ftuar këtë të premte në Oktapodin e Turjan Hyskës, ka qënë Kelvi Kadili, prezantuesi i ri, i In Tv, që është bërë pjesë e lajmeve të ndryshme për provokimet e drejtpërdrejta dhe me natyrë seksuale që u bën të ftuarve të tij. Për të provuar këtë situatë, moderatori Turjan Hyska, i bëri disa pyetje që të gjithë jemi të interesuar t’i mësojmë për jetën e Kelvit.

Kë nga personazhet që ke intervistuar për ta shkepur?

Egla Harxhi, më ka inspiruar pafundësisht.

Mashkulli më cool që ke intervistuar?

Ledion Lico

Ke bërë ndonjëherë treshe?

Po kam bërë.

Po orgji?

Po kam bërë.

Kujt do i bije me shpullë turinjve?

Iris Luarasit, më irriton pafundësisht. Më bezdis mënyra sesi flet dhe mënyra sesi artikulon mendimet.

Ke dy dyer, në njërën është Krasta nudo, dhe tjetërn Gjebrean, nga cila derë do kaloje?

Hapim Krastën?

Kush do doje të të bënte një foto nudo?

Do bëja selfie, ndërsa profesionist Endrit Mërtiri.

Kush është vipi më kot?

Xhesika Ndoj më duket kot.

Bythët më të bukura?

Do doja të thoja Aurela Hoxha, por se di nëse I ka të vetat, kështu do thoja Armina Mevlani.

Sa hërë në ditë mastrubohesh?

Disa herë në javë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028686046600342
array(1) { ["section"]=> string(110) "flet-gazetari-byt-et-me-te-bukura-i-ka-armina-mevlani-iris-luarasi-me-irriton-do-i-bija-me-shpulle-video-65592" }