Flet Gianni De Biasi: Mavraj në Kombëtare? Kapitull i mbyllur!

Publikuar tek: sport, më 20:24 04-02-2017 Flet Gianni De Biasi: Mavraj në Kombëtare? Kapitull i mbyllur!

Gianni De Biasi ka folur për FSHF-në ku ka sqaruar që nuk ka asnjë përplasje mes tij dhe Mavrajt. Trajneri i Kombëtares kuqezi ka shuar të gjithë zërat që e çonin qendërmbrojtësin jashtë përfaqësueses. Madje De Biasi deklaroi që Mavraj është shumë i përfshirë me skuadrën kuqezi dhe tashmë dëshiron pjesë intensive e saj.

“Përkundër çdo lloj hamendësimi, do të thosha që mes trajnerit të kombëtares dhe Mavrajt nuk ka asnjë lloj problemi, zero. Përkundrazi! Mërgimi është shumë i përfshirë me kombëtaren dhe dëshiron të jetë pjesë intensive e saj”, tha De Biasi

“Kjo ishte një vizitë e njëjtë sikundër bëra edhe me Berishën, apo sot në këtë të shtunë në Bazel ku do të ndjek Taulant Xhakën e Sadikun. Për të vijuar në ditët në vijim me lojtarë të tjerë. Një xhiro normale për të parë çunat dhe për të ndjerë afërsinë mes njëri-tjetrit”, përfundoi Mërgim Mavraj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022861003875732
array(1) { ["section"]=> string(65) "flet-gianni-de-biasi-mavraj-ne-kombetare-kapitull-i-mbyllur-67743" }