Flet këngëtari: Afërdita Dreshaj më shkatërroi martesën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:41 04-06-2016

Ishte Shtatori i vitit 2013 kur Agon Amiga kurorëzoi dashurinë me Egzona Sylën, vajzën që e deshi shumë.

Deri verën e kaluar, për çiftin gjithçka ndryshoi kur diçka hyri në mes. Bisedat e publikuara pas klipit ‘Topless' me Afërdita Dreshajn u thanë se ishin shkaku i ndarjes.

Këtë Agoni e konfirmoi në Prive duke thënë se ka gabuar.

“Ishtë e vërtetë, pa asnjë qëllim, unë kom dasht veç me kry projektin por ajo ka pas qëllime tjera që mu më kanë kushtu shumë' - u shpreh reperi.

Ai mes tjerash në Prive foli edhe për momentit pas publikimit të bisedave, stresit dhe rikthimin eventual. 'E meriton me qenë e lumtur' - u shpreh Amiga për ish-personin e zemrës, Egzonën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.46294713020325
array(1) { ["section"]=> string(60) "flet-kengetari-aferdita-dreshaj-me-shkaterroi-martesen-42446" }