Flet lojtari izraelit: Ja çfarë më tha Berisha…Unë nuk e provokova, por ndëshkimi ishte i drejtë

Publikuar tek: sport, më 00:02 13-11-2016 Flet lojtari izraelit: Ja çfarë më tha Berisha…Unë nuk e provokova, por ndëshkimi ishte i drejtë Zahavi, lojtari izraelit qe u perplas me Etrit Berishen

Ndërkohë që Etrit Berisha ka heshtur për të dhënë një qëndrim se ç’ndodhi në fushën e lojës që e detyroi të përplasej me Zahavin, ky i fundit nuk i ka kursyer komentet pas ndeshjes. 

“Fituam penalltinë dhe shënuam. Unë nuk e provokova Berishën. Ai më sulmoi, unë qëndrova në vend, dhe pastaj ai më goditi.

Goditja nuk ishte aq e fortë, por në futboll kur ka raste të tilla, ju mundoheni ti shfrytëzoni ato dhe besoj se ndëshkimi për Berishën ishte I drejtë”, tha Zahavi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02636194229126
array(1) { ["section"]=> string(100) "flet-lojtari-izraelit-ja-cfare-me-tha-berisha-une-nuk-e-provokova-por-ndeshkimi-ishte-i-drejte-59347" }