Flet oficeri i burgjeve: Emiljano Shullazi mban dy celularë me të cilët kërcënon dëshmitarët nga qelia

Publikuar tek: aktualitet, më 21:30 02-01-2017 Flet oficeri i burgjeve:  Emiljano Shullazi mban dy celularë me të cilët kërcënon dëshmitarët nga qelia

Oficeri i burgjeve ka denoncuar rastin e Emiliano Shullazit, i cili sipas tij mban 2 telefona që i përdor për të kërcënuar dëshmitarët nga burgu. Denoncimin e ka bërë publik Sali Berisha në faqen e tij zyrtare në facebook.

Postimi i Berishës:

Oficeri dixhital denoncon:

-Bashkepunimin e drejtuesve te burgjeve me Shullazin.
-Presionin e tij ndaj deshmitareve. sb

"Pershendetje z. Berisha dhe Gëzuar vitin e ri. 
Jame oficer ne policine e burgjeve Doja te te jepja nje informacion per Shullazin..
Djali i halles se Shullazit punon shofer i nen drejtorit tek drejtoria e burgjeve ( Fatjon Bonaca ) dhe shpesh here shkon dhe takohet me Shullazin .. Aktualisht Shullazi ka 2 telefona celular qe i mban ne burg dhe ben kercenime tek deshmitaret dhe policia e burgjeve e di por nuk ja marin dot sepse kane frike se Fatjoni i thote do ju heq nga puna po e kontrrolluat dhomen e Emilianos ."

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërrojnë jetë dy të moshuarit që u përplasën nga makina në Shkodër
U qëllua me dy plumba pranë shtëpisë, ja kush është 56-vjeçari që i shpëtoi atentatit (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.022211074829102
array(1) { ["section"]=> string(107) "flet-oficeri-i-burgjeve-emiljano-shullazi-mban-dy-celulare-me-te-cilet-kercenon-deshmitaret-nga-qelia-64452" }