Flet pa dorashka Dojna Mema, zbulon kur është lidhur për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 22-05-2019 Flet pa dorashka Dojna Mema, zbulon kur është lidhur për herë të parë

Jeta e saj personale gjithmonë tërheq vëmendjen e mediave rozë.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Dojna Mema, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi Dojna është bërë pjesë e rubrikës ‘Më bëj një pyetje’ në Instastory, ku ka zbuluar mjaft gjëra për jetën e saj.

Një ndjekës e ka pyetur moderatoren se kur është lidhur për herë të parë.

Moderatorja ka publikuar një foto nga adoleshenca dhe ka zbuluar se për herë të parë është lidhur në moshën 17-vjeçare.

dghj.png

dxfhghjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011848926544189
array(1) { ["section"]=> string(75) "flet-pa-dorashka-dojna-mema-zbulon-kur-eshte-lidhur-per-here-te-pare-165268" }