Flet për dështim, fansat e konsiderojnë postimin e Fiori Dardhës mesazh për “Fiks Fare”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:50 06-09-2016 Flet për dështim, fansat e konsiderojnë postimin e Fiori Dardhës mesazh për “Fiks Fare”

Ish-moderatorja e “Fiks Fare”, Fiori Dardha e ka konsideruar ditën e sotme si të shënuar, pasi sipas në ditën e parë të dietës ka dështuar me sukses. Edhe pse gazetarja është e qartë në atë që thotë, disa fansa dhe në disa portale, ky postim është konsideruar mesazh për emisionin “Fiks Fare”.

“Sot është një ditë tjetër e shënuar! Dita e parë e dietës DËSHTOI me sukses”, shkruan Fiori, çka është interpretuar nga fansat si ironi për drejtuesit e “Fiks Fare”.

Mbrëmjen e djeshme nisi sezoni i ri i këtij emisioni dhe në karriget që deri më tani ishin ulur Fiori Dardha dhe Gent Pjetri, qëndronin aktorët Devis Muka dhe Florian Ramaliu. Dy prezantuesit e rinj kanë shkaktuar shumë debat me puthjen në buzë që shkëmbyen në fillim të emisionit. 

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080521106719971
array(1) { ["section"]=> string(90) "flet-per-deshtim-fansat-e-konsiderojne-postimin-e-fiori-dardhes-mesazh-per-fiks-fare-52094" }