Flet për herë të parë e dashura e agresorit në Las Vegas

Publikuar tek: bota, më 13:13 05-10-2017 Flet për herë të parë e dashura e agresorit në Las Vegas

Marilou Danley, e dashura e agresorit të masakrës në Las Vegas ka folur për herë të parë në lidhje me ngjarjen. Ajo u shpreh se nuk kishte idenë se çfarë po planifikonte partnerin i saj.

Dëshmia e  Marilou erdhi disa orë pasi policia sugjeroi se Stephen Paddock po bënte një jetë sekrete.

Ata thanë se Stephen mund të kishte planifikuar edhe të arrsitet përpara se të qëllote , por nuk dha detaje të mëtejshme, raporton BBC, shkruan newsbomb.al.

Ndërkohë, ende nuk dihet akoma pse ai hapi zjarr në ajër drejt turmës së njerëzve që po ndiqnin një koncert, duke shënuar kështu masakrën më të rëndë të viteve të fundit në SHBA.  

Nga sulmi mbetën 59 të vdekur dhe mbi 500 të plagosur. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përleshja e frikshme e një burri me gjarprin gjigand në mes të rrugës
Sulm me armë në Manhattan, një i vdekur (PAMJE NGA VENDNGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.011231184005737
array(1) { ["section"]=> string(62) "flet-per-here-te-pare-e-dashura-e-agresorit-ne-las-vegas-94826" }