Flet për herë të parë Majk për shtatzëninë e ish-të dashurës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:47 02-03-2017 Flet për herë të parë Majk për shtatzëninë e ish-të dashurës

Ish-e dashura e Majk, Majlinda Zeka është shtatzënë prej disa muajsh dhe madje këtë gjë ajo e ka treguar nëpërmjet fotove në rrjetet sociale.

Mirpo, deri tani nuk është bërë e ditur se kush është babai i fëmijës.

Reperi Majk është pyetur hapur për këtë gjë dhe madje ka pranuar të flasë e të sqarojë ndjekësit për shtatzëninë e Majlindës. Për herë të parë, Majk do të rrëfehet në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.

Si ka reaguar dhe çfarë ka thënë Majk, ndiqni “Thumb” të shtunën, ora 18:00, në  ABC News.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14748287200928
array(1) { ["section"]=> string(66) "flet-per-here-te-pare-majk-per-shtatzenine-e-ish-te-dashures-70522" }