Flet për herë të parë pas dasmës Princeshë Elia, ja mesazhi emocionues (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:25 09-10-2016 Flet për herë të parë pas dasmës Princeshë Elia, ja mesazhi emocionues (Foto)

Princi Leka i Dytë dhe Elia Zaharia u kurorëzuan në martesë ditën e djeshme në një ceremoni madhështore në Pallatin Mbretëror me qindra të ftuar specialë nga arti, kultura, politika dhe familjet mbretërore të Europës e më gjerë.

Princeshë Elia Zogu ka postuar një mesazh emocionues vetëm pak minuta më parë në profilin e saj në Instagram.

“Shpresoj që kjo dasëm të mbesë në mendje dhe në shpirt një kujtim i bukur për Shqipërinë dhe shqiptarët”, shkruan Elia Zaharia.

asdafzsdgnshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093328952789307
array(1) { ["section"]=> string(80) "flet-per-here-te-pare-pas-dasmes-princeshe-elia-ja-mesazhi-emocionues-foto-55590" }