Flet 'përçart' deputetja e Bashës! Ç’kupton me ‘kemi nevojë'?!!!

Publikuar tek: politike, më 10:55 15-05-2018 Flet 'përçart' deputetja e Bashës! Ç’kupton me ‘kemi nevojë'?!!! Rudina Hajdari, deputete e PD

Një koment i çuditshëm ky i deputetes së PD Rudina Hajdari e cila jo si politikane e partisë më të madhe opozitare në vend, por si të qe një komentuese e thjeshtë e rrjeteve sociale thotë se “ka nevojë për dorëheqjen e Xhafajt dhe prangat e Tahirit”.

Hajdari në fakt duhet të ndajë nevojën nga drejtësia.

Ajo dhe kolegët e saj mund të kenë nevojë për të ardhur vetë në pushtet por shqiptarët duan të dëgjojnë drejtësinë të flasë.

“Sot kemi nevojë për dorëheqjen e Ministrit Xhafaj dhe t’i vihen prangat Tahirit në mënyrë që t’i hapim rrugë Integrimit”, shkruan Hadari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020059823989868
array(1) { ["section"]=> string(62) "flet-percart-deputetja-e-bashes-c-kupton-me-kemi-nevoje-120816" }