Flet përçart djali deputet i Fahri Balliut: Ta dënojmë atë policin, kishte 30 protestues përpara, pse goditi pikërisht gazetarin?

Publikuar tek: barometri, më 08:18 31-05-2018 Flet përçart djali deputet i Fahri Balliut: Ta dënojmë atë policin, kishte 30 protestues përpara, pse goditi pikërisht gazetarin?

Klevis Balliu, djali i Fahri Balliut ka probleme të theksuara me tejçimin e mesazheve.

Deputeti i PD sot në Komisionin e Mediave ka bërë një deklaratë të çuditshme. Balliu nuk arrin të kuptojë se pse polici goditi pikërisht gazetarin kur kishte 30 protestues përpara.

“Ta dënojmë atë policin që goditi gazetarin se kishte 30 protestues përpara dhe piketoi pikërisht gazetarin. Pse?” tha Balliu.

Pra, deputeti i PD gjithë hallin nuk e ka te dhuna e ushtruar por pse pikërisht u dhunua Bledi Kasmi.

Dikush duhet t’i thotë deputetit të PD se dhuna është njësoj e dënueshme si për ata “30 protestues” siç i cilëson ai, si për Bledi Kasmin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040547847747803
array(1) { ["section"]=> string(132) "flet-percart-djali-deputet-i-fahri-balliut-ta-denojme-ate-policin-kishte-30-protestues-perpara-pse-goditi-pikerisht-gazetarin-122715" }