Flet Robert Aliaj: Blemë kokainë në 15 vende në Tiranë, i çuam në laborator dhe ja çfarë na rezultoi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:28 30-11-2016 Flet Robert Aliaj: Blemë kokainë në 15 vende në Tiranë, i çuam në laborator dhe ja çfarë na rezultoi

Robert Aliaj ka treguar në emisionin “Opinion” se sëbashku me shoqërinë e tij blenë kokainë në 15 pika të ndryshme në Tiranë.

Aliaj tha se kokainën e çuan në laborator dhe analizat nxorrën se 70% e drogës ishte përzjerës të ndryshëm, nga aspirina te amalgama që përdorin dentistët.

“Blemë kokainë në në 15 pika të ndryshme. Blemë nga një gram dhe këto i çuam në laborator. 1 gram kushton rreth 90-100 (mijë lekë). I çuam në laborator për të parë çfarë cilësie kishte. Dhe na rezultoi që 70% është aspirinë, pluhur neoni dhe deri te kjo amalgama e dentistëve që të jep atë ndjesinë e mpirjes.

“Unë nuk rrefuzoj vetëm rakinë. Nuk jap këshilla fare, secili zgjedh vetë.”

“S’ka nevojë të flasësh në këto pika. Jep paret dhe e merr vetë”, tha Robert Aliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03189492225647
array(1) { ["section"]=> string(104) "flet-robert-aliaj-bleme-kokaine-ne-15-vende-ne-tirane-i-cuam-ne-laborator-dhe-ja-cfare-na-rezultoi-61183" }