Flet Sadiku pas ndeshjes: Për këtë arsye Panuçi më la në stol

Publikuar tek: sport, më 22:31 06-10-2017 Flet Sadiku pas ndeshjes: Për këtë arsye Panuçi më la në stol

Pas ndeshjes Sulmuesi i kombëtares, Armando Sadiku folur për mikrofonin e “supersport”, ku ka tha se e pranon dhe e respekton zgjedhjen e trajnerit Panuçit.

 Ndërsa sa i përket lojës, Sadiku tha se ishte i pafat pasi goditja e tij me kokë u përplas në shtyllë.

“Isha paksa i pafat sot. Godita shtyllën në një rast të mirë që pata”.

 “Trajneri vendosi që të mos luaja për zgjedhje teknike, por është një zgjedhje e trajnerit dhe e pranuar. Unë isha në 100% të formës sime, pasi kam luajtur shumë edhe me Legian. Ne patëm mundësi të mira shënimi, por nuk patëm fat pasi topi përfundoi në shtyllë“Isha paksa i pafat sot. Godita shtyllën në një rast të mirë që pata”, tha Armando Sadiku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018612861633301
array(1) { ["section"]=> string(66) "flet-sadiku-pas-ndeshjes-per-kete-arsye-panuci-me-la-ne-stol-95009" }