Flet Vangjush Dako pas fitores: Mandati i tretë, përgjegjësi e madhe për mua

Publikuar tek: politike, më 20:24 23-06-2015 Flet Vangjush Dako pas fitores: Mandati i tretë, përgjegjësi e madhe për mua

“Për fitoren falenderoj të gjithë mbështetësit . Mandati i tretë është përgjegjësi e madhe për mua. Do të bashkëpunoj me të gjithë aleatët e mi”.

Këto janë fjalët e para që vijnë nga kryetari i bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako i rikonfirmuar tashmë.

Kjo është e treta herë që kandidati i majtë merr votëbesimin e qytetarëve të Durrësit dhe duket se është i vetëdijshëm për përgjegjësinë e madhe përpos kënaqësisë së fitores.

Ende rivalja e tij në këtë garë, Grida Duma nuk ka reaguar  tani që numërimi mbaroi dhe Dako rezultoi fitues me mbi 13 mijë vota diferencë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034394979476929
array(1) { ["section"]=> string(80) "flet-vangjush-dako-pas-fitores-mandati-i-trete-pergjegjesi-e-madhe-per-mua-14479" }