“Fli gjumë, do na tregosh barcoleta nesër”, Rama i përvishet mirë komentuesit, i hedh një thumb edhe Bashës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:05 05-06-2017 “Fli gjumë, do na tregosh barcoleta nesër”, Rama i përvishet mirë komentuesit, i hedh një thumb edhe Bashës

Kryeministri Edi Rama postoi një video të filmuar nga celulari i tij nga Parku Kombëtar i Divjakës.

I pyetur nga komentuesit, Rama tregon se është xhiruar pasditen e djeshme dhe e konsideron atë një mrekulli.

Të shumtë kanë qenë komentuesit, të cilët e kanë ironizuar. Një prej tyre i thotë kryeministrit të flejë gjumë se të nesërmen do vazhdojë me barcoletat e rradhës.

Por Rama nuk ia përton dhe i thotë: “Mos ma qaj hallin mua Ardian, fle Luli edhe për mu”.

Po ashtu, Rama ka replikuar edhe me komentues të tjetër dhe ndër to nuk ka munguar edhe rionia.

 

 


  kom.jpg

 

 

 

r.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010100126266479
array(1) { ["section"]=> string(108) "fli-gjume-do-na-tregosh-barcoleta-neser-rama-i-pervishet-mire-komentuesit-i-hedh-nje-thumb-edhe-bashes-81244" }