Flor Mumajesi kënaq fansat në resort, por detaji tradhëton…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:25 13-08-2016

Flori Mumajesi, këngëtari dhe kompozitori i shumë e shumë këngëve, kënaq fansat e tij në një resort në periferi të Tiranës, por duket se një detaj e tradhëton.

I lodhur pa fund nga performanca ‘’Live’’ ai këndon hitin e tij më të fundit ‘’Beautiful’’, por djersët i kullojnë.

Dhe për të shmangur një situatë më të sikletshme, Mumajesi mban gjithë kohës një peshqir në shpatull.

Zgjidhje inteligjente apo jo?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022925853729248
array(1) { ["section"]=> string(63) "flor-mumajesi-kenaq-fansat-ne-resort-por-detaji-tradheton-49624" }