Flori Mumajesi bëhet bashkë me këngëtaren e njohur shqiptare, se keni pritur që të jetë ajo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 11-07-2017 Flori Mumajesi bëhet bashkë me këngëtaren e njohur shqiptare, se keni pritur që të jetë ajo

Flori Mumajesi ka vendosur të publikojë versionin e 3 të këngës së tij “Nallane”, projekt të cilin dy herët e para e ka sjellë së bashku me Vik Krajën, ndërsa këtë herë me një këngëtare super të talentuar.

“Vetëm Energjia mund të bënte bashkë 3 të "çmendur", kështu shkruan Arilena ara në një foto të publikuar në Instagram në të cilën shihet së bashku me Florin dhe Vikin duke xhiruar “Nallane 3”, shkruan newsbomb.al.

Siç duket pjesë e këtij projekti është bërë dhe Arilena, një këngëtare mjaft e talentuar e cila ka pasur shumë sukses me këngën e saj “Nëntori”. "Nallane 3" shumë shpejt do të jetë hedhur në treg, kështu mund të bëni dallimin me dy të parat.Screenshot_3_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071868896484375
array(1) { ["section"]=> string(96) "flori-mumajesi-behet-bashke-me-kengetaren-e-njohur-shqiptare-se-keni-pritur-qe-te-jete-ajo-85802" }