Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi publikojnë këngën më të re “Tu Luta” (VIDEOKLIP)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:31 27-12-2016 Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi publikojnë këngën më të re “Tu Luta” (VIDEOKLIP)

"Tu luta" quhet kënga më e re e Shkurte Gashit dhe Flori Mumajesit. Ky projekt muzikor i pari i përbashkët u publikua sot rreth orës 20:00.

Videon e kanë bërë të ditur të dy këngëtarët  të cilët e kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale.Po ashtu, Shkurta ka treguar se kënga është shkruar nga Flori kurse është realizuar në studion ‘Threedots’ të cilët janë marrë me muzikën, incizimin dhe miksimin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026355981826782
array(1) { ["section"]=> string(83) "flori-mumajesi-dhe-shkurte-gashi-publikojne-kengen-me-te-re-tu-luta-videoklip-63958" }