Flori Mumajesi këtë mëngjes të ëmës: Sa të kem jetë t’i puth këmbët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:09 19-07-2016 Flori Mumajesi këtë mëngjes të ëmës: Sa të kem jetë t’i puth këmbët

Flori Mumajesi këtë mëngjes është zgjuar me një emocion të madh. Feston ditën e lindjes së të ëmës dhe e uron me fjalët që çdo nënë do donte t’i dëgjonte nga biri i saj.

"Gezuar ditelindjen e shtrenjta ime...

Perulem perpara teje sa te kem jete

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077428817749023
array(1) { ["section"]=> string(72) "flori-mumajesi-kete-mengjes-te-emes-sa-te-kem-jete-t-i-puth-kembet-47047" }