Flori Mumajesi merr çmimin e rëndësishëm nga youtube

Publikuar tek: barometri, më 07:02 10-03-2018 Flori Mumajesi merr çmimin e rëndësishëm nga youtube

Këngëtari dhe kantautori shqiptar, Flori Mumajesi pas prodhimit të një sërë hitesh të padiskutueshme, ka marrë ditën e sotme edhe çmimin e rëndësishëm nga gjigandi Youtube.

Ai është çertifikuar pas arritjes së 100 mijë ndjekësave në llogarinë e tij në Youtube.

Flori e ka postuar mbërritjen e çmimit në Instagram duke shkruar: “Pak me vones po s’ka gje…Me mire vone se sa kurre”

Duket se këngëtari ka arritur të shkëlqejë falë vetëbesimit të madh që ai ka. Urime Flor!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023783922195435
array(1) { ["section"]=> string(59) "flori-mumajesi-merr-cmimin-e-rendesishem-nga-youtube-112778" }